slide 1

Hoef en Haag

Hoef en Haag is al een flink dorp aan het worden. Een behoorlijk aantal huizen is al opgeleverd en bewoond. Het dorp is kerkelijk ingedeeld in onze gemeete. We heten de bewoners dan ook hartelijk welkom. 

Klik hier als u meer wilt weten over onze gemeente, of kies in het menu voor ''Ik ben nieuw'' of maak een keuze in het menu ''Onze gemeente''

Heeft u vragen? Stel ze gerust. In het kopje Contact vindt u diverse contact mogelijkheden. Ook kunt u een mail sturen naar de evangelisatie commissie: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  

 

Wellicht heeft u belangstelling om ook in Hoef en Haag te wonen? Klik dan hier voor de website van Hoef en Haag. 

RSS Feed GemeenteNieuws

Contact

Als u een vraag heeft of iets wilt doorgeven, neemt dan contact op met een van de contactpersonen. Voor algemene vragen kunt u een bericht sturen naar het mailadres info @hervormdhagestein-hoefenhaag.nl.

Kerktijden

Iedere zondag om 9:30 uur en 18:30 uur is er een dienst in de Hervormde kerk aan de dorpsstraat in Hagestein. Luister mee via deze link.

Overige